Кафедра
Инженерных дисциплин
 
Краснодонский факультет инженерии и менеджмента
Восточноукраинского национального университета
имени Владимира Даля
Пт, 15.11.2024, 10:24
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Форма входа

Категории раздела
Новости Факультета!!! [141]
Новости нашего региона [484]
Новости науки и техники [1134]
IT- новости [943]
Авто-новости [98]
Сообщения об интересных событиях [414]
Зарубежные новости [203]
Новости материаловедения [74]
Водород [28]
Сведения о влиянии водорода. Водородная энергетика.
Здоровье [126]
Новости образования [48]
Новости университета [43]
Новости Украины [70]
Разное [320]
Триботехника [1]
Компьютерные игры [43]
Программирование [9]
Подготовка к поступлению [162]

Поиск

Главная » 2010 » Апрель » 28 » Електродвигунами зацікавилися у машинобудуванні
18:31
Електродвигунами зацікавилися у машинобудуванні

Електродвигунами зацікавилися у машинобудуванні

 

Ганноверський промисловий ярмарок, що об'єднує під своїм дахом дев'ять різних виставок, цього року додатково відкрив окремий зал, присвячений електроприводам – «Mobilitec».

 

На виставці «Mobilitec» на Ганноверському ярмарку тільки й мови, що про електромобілі. Та й побачити їх тут можна на кожному кроці, а якщо запастися терпінням, то навіть втовпитися, щоб проїхати пробне коло. Зате роботів чи машин тут шукати марно, хоча це й промисловий ярмарок. Мимохіть виникає питання: що тут забули автобудівельники зі своїми електромобілями? 

Гартмут Рауен з Товариства німецького машино- та приладобудування пояснює: «Вони мають бути вдячні, що працюють у регіоні, в якому розташовані постачальники ключових технологій, що мають вирішальне значення для конкурентоздатності. Ми є партнером у багатьох аспектах. Ми вже багато десятиліть разом працюємо у галузі дослідження «класичних» приводних ланцюгів. Ми представляємо провідне у світі дослідницьке об'єднання приводної техніки і поставили собі за мету досягти таких же ведучих позицій у галузі елктромобільності».

Привабливий терен

Штекери потрібно стандартизуватиBildunterschrift: Штекери потрібно стандартизуватиБоротьба за найкращу технологію вже у розпалі. Конкуренти діють передусім у Китаї та США, де у відповідні програми інвестують мільярди. Німеччина прагне бути нарівні: до 2020 року федеральний уряд Німеччини хоче запустити на вулиці мільйон електромобілів. У багатьох університетах старанно досліджують, а великі автоконцерни разом з енергоконцернами вже випробовують пілотні авто.

Кожен хоче урвати свій шматок пирога. Навіть машинобудівники, як приміром, Wittenstein, провідний виробник приводної техніки, запевняє Петер Шустер: «Вже наявний досвід у використанні таких привідних систем. Ми маємо «ноу-хау», як оптимально використовувати такий двигун, як будувати енергоефективні системи. У представленій на ярмарку моделі нам вдалося досягти понад 90-відсоткового рівня ефективності завдяки приводному ланцюгу. Це, звичайно, те, що, з огляду на діапазон, без сумніву, зацікавить і автовиробників».

Одного «серця» замало

«Range extender»Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:  «Range extender»Дистанційний діапазон  - поки що велика проблема, оскільки «серце» електроавтомобіля, його акумулятор, ще дуже слабке. На допомогу приходить так званий «range extender». Це – маленький запасний двигун, який починає працювати у ті моменти, коли акумулятор під час поїздки підводить. Такі «подовжувачі пробігу» представляє у Ганновері, зокрема, фірма Hatz Diesel з Баварії.

Зроби сам: електроавто зі Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:  Зроби сам: електроавто зі "Смарту"Не обійтися майбутнім власникам електроавто і без штекера для підзарядки авто, який мав би не лише підходити до будь-якої розетки, а й бути здатним заряджати акумулятор швидше, ніж звичайний штекер. Для цього необхідно запровадити певний стандарт. Такий штекер, приміром, вже розробила німецька фірма Mennekes з Північного Рейну-Вестфалії. Її голова Вальтер Меннекес поки не впевнений, чи зможе розробка його підприємства стати стандартом у світі, але сподівається, що провідні енергоконцерни та автовиробники достойно її оцінять.

На успіх сподівається й інше підприємсво з регіону: бохумський Bea-tricks представляє у Ганновері такий собі набір інструментів, за допомогою якого звичайнісінький «Смарт» швидко можна переобладнати на... електроавтомобіль.

Автор: Генрік Бьоме / Тетяна Бондаренко

Редактор: Євген Тейзе


http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5492088,00.html

Категория: Новости науки и техники | Просмотров: 725 | Добавил: Professor | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Мы - Далевцы!

Календарь
«  Апрель 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архив записей

Наши партнёры
  • Кафедра гуманитарных и социально-экономических дисциплин
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Статистика

    Онлайн всего: 7
    Гостей: 7
    Пользователей: 0

    Copyright MyCorp © 2024     Created by Alex Kalinin